Strona główna

Usługi
ADLEN
Kserokopiarki, tonery, serwis
Usługi

OFERTA FIRMY ADLEN

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń biurowych.

Dostarczamy zamienne oraz oryginalne tonery, tusze, kartridże do drukarek, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych.  Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz
gratisową dostawę. 
 
Dostawa papieru kserograficznego

Oferujemy różne rodzaje papieru formatu A3 i A4, artykuły biurowe wraz z darmową dostawą do klienta.

Serwis urządzeń biurowych

Świadczymy serwis drukarek i kserokopiarek niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Wykonujemy przeglądy, konserwacje, wymiany materiałow eksploatacyjnych i części zamiennych oraz naprawy awaryjne. Przygotowanie kosztorysu usługi gratis. 

Masz problem ze swoim urządzeniem?

Dzwoń: 502 52 42 85


                   
 

Dzierżawa kserokopiarki

Forma dzierżawy jest ekonomiczną i wygodną alternatywą kupna. Szybkość dzierżawionych przez nas urządzeń  waha  się  między 13 a 45 kopii  A4/minutę   w zależności od potrzeb klienta. Kserokopiarki mogą spełniać również funkcję drukarki, skanera sieciowego oraz faxu. Dzierżawimy cyfrowe urządzenia, które mogą być wyposażone w podajnik dokumentów, i elektroniczny sorter, moduł druku i kopiowania dwustronnego (moduł duplexu) - specyfikacja techniczna ustalana jest indywidualnie z klientem w zależności od tego jakie funkcje urządzenie ma spełniać.

W ramach dzierżawy zapewniamy bezpłatnie:
  • urządzenie gotowe do pracy wraz z jego dostawą i instalacją
  • szkolenie pracowników
  • materiały eksploatacyjne i tonery, części zamienne
  • profesjonalny serwis

Miesięczny czynsz za urządzenie wynosi od 70 do 140 zł netto a ilość kopii zawarta w czynszu waha się od 2000 do 3000. Cena netto za kopię A4 już od 3,5 groszy. Nie pobieramy kaucji a umowę można zawrzeć na dowolny okres czasu. Przy większej ilości kopii obniżamy cenę jednostkową!
 
Dzierżawa kserokopiarki z czytnikiem kart

Ta forma dzierżawy jest chętnie stosowana przez uczelnie i szkoły, gdyż w takich instytucjach samoobsługowa, dostępna dla wszystkich kserokopiarka na karty jest dużym ułatwieniem dla użytkowników (uczniów, studentów). Do dzierżawionych kserokopiarek dostarczamy karty z określoną ilością kopii - jedno lub wielorazowe.

 W ramach dzierżawy zapewnimy bezpłatnie:

  • urządzenie gotowe do pracy wraz z jego instalacją
  • materiały eksploatacyjne i tonery, części zamienne
  • papier kserograficzny
  • profesjonalny serwis

 
Usługi kserograficzne

Obsługujemy klientów indywidualnych jak również realizujemy duże zlecenia: wydruki materiałów na konferencje, broszury informacyjne, ulotki. Zakres świadczonych usług obejmuje: ksero czarno-białe oraz w pełnym kolorze do formatu A3, wydruk cyfrowy czarno-biały i kolorowy, skanowanie, bindowanie.

Istnieje możliwość przesłania do nas materiałów do wydruku i przekopiowania mailem: wydruki_pl@vp.pl . Zapraszamy do naszego punktu usługowego zlokalizowanego w Domu Studenckim PIAST na Miasteczku Studenckim AGH, przy ulicy Piastowskiej 47 w Krakowie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 
Strona główna
Usługi